Kariera

  • Specjalista ds. ochrony środowiska

    Nr Ref.: 1/OŚ/WAW/2017

    Miejsce pracy:

    Praca zdalna, preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa

    Forma zatrudnienia:

    Umowa zlecenie, B2B (docelowo umowa o pracę)

    Obowiązki:
    • Tworzenie dokumentacji środowiskowej: Kart Informacyjnych Przedsięwzięcia oraz Raportów o Oddziaływaniu na Środowisko
    • Zarządzanie pracą współautorów dokumentacji środowiskowej – przyrodnicy, akustyk, specjalista ds. analiz przestrzennych i innych
    Wymagania:
    • Absolwent/ka kierunków: Ochrona Środowiska lub Inżynieria Środowiska
    • Doświadczenie w pisaniu KIP i Raportów OOŚ*
    • Znajomość zagadnień procedury OOŚ
    • Znajomość Prawa ochrony środowiska, Ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko
    • Bardzo dobra znajomość programów środowiska MS Office
    • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2
    *Osoba musi spełniać kryteria odpowiedniego doświadczenie i wykształcenie dla autorów dokumentacji środowiskowej zgodnie z ustawą OOŚ
    Mile widziane:
    • Doświadczenie w zakresie energetyki odnawialnej
    • Znajomość języka niemieckiego
    Oferujemy:
    • Pracę dla czołowych deweloperów oraz inwestorów
    • Pracę wśród doświadczonych ekspertów
    • Perspektywę długoterminowej współpracy
    Aplikacja:

    Osoby spełniające wszystkie kryteria prosimy o wysyłanie CV (z wyszczególnieniem doświadczenia przy napisanych KIP i Raportach OOŚ) z podaniem numeru referencyjnego w tytule maila, na adres: rekrutacja@ambiens.pl do dnia 30.06.2017

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Nota prawna:

    Do wysyłanych dokumentów prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę Ambiens na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101, poz. 923 ze zm. z dnia 29 sierpnia 1997 r.”