Kariera

  • Specjalista ds. monitoringu ornitologicznego

    Nr Ref.: 2/SMO/NS/2010

    Miejsce pracy:

    Cała Polska

    Forma zatrudnienia:

    Umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowa b2b

    Opis stanowiska:

    Realizacja monitoringu ornitologicznego na terenach przeznaczonych pod budowę farm wiatrowych.

    Zakres obowiązków:
    Wymagania:
    • student/ka min. 2-go roku lub absolwent/ka kierunków biologia, zoologia lub pokrewnych
    • znajomość krajowej ornitofauny, umiejętność identyfikacji gatunkowej w terenie
    • gotowość do podjęcia pracy terenowej
    Mile widziane:
    • doświadczenie w zakresie przedrealizacyjnych monitoringów ornitologicznych dla farm wiatrowych
    • doświadczenie w pracy terenowej przy inwentaryzacjach ptasich
    • uprawnienia obrączkarskie
    • uczestnictwo w obozach, projektach naukowo-badawczych oraz liczeniach
    • publikacje naukowe
    Oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • współpracę z doświadczonymi ekspertami
    • zdobycie doświadczenia terenowego w obszarze inwentaryzacji dla sektora energetyki wiatrowej
    • nienormowany czas pracy (dający możliwość kontynuowania dotychczasowej aktywności zawodowej lub studiowania w trybie dziennym)
    • perspektywę długoterminowej współpracy
    Aplikacja:

    Zainteresowanych zapraszamy do udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w Formularzu i odesłanie ich na adres rekrutacja@ambiens.pl. Wysyłka informacji zwrotnej obejmującej odpowiedzi na wszystkie pytania oznacza wstępną, niezobowiązującą deklarację chęci przystąpienia do współpracy i zdobycia statusu Partnera Terenowego Ambiens. W sytuacji zapotrzebowania na inwentaryzacje w obrębie zdefiniowanego przez Państwa obszaru skontaktujemy się w celu potwierdzenia dyspozycyjności oraz ustalenia finalnych, szczegółowych warunków współpracy.

    Formularz:

    Instrukcja przystąpienia do Bazy Partnerów Terenowych Ambiens

    Termin ważności oferty:

    Nabór ciągły.

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Nota prawna:

    Do wysyłanych dokumentów prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę Ambiens na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101, poz. 923 ze zm. z dnia 29 sierpnia 1997 r.”