Kariera

  • Ambiens czołowa polska firma działająca w zakresie doradztwa środowiskowego poszukuje do swojego Zespołu – Junior Environmental Consultant (ESDD)

    Aplikuj, jeśli chcesz razem z nami wspierać transformację krajowej energetyki w obliczu globalnych wyzwań i brać udział w tworzeniu najlepszych branżowych praktyk.

    Nr Ref.: 7/JEC/S/2020

    Miejsce pracy:

    Warszawa - biuro Ambiens

    Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę

    Opis stanowiska:

    Doradztwo w zakresie environmental and social due diligence. Współtworzenie Raportów ESDD na etapie akwizycji oraz finansowania (EBRD, EBI, EPFI, itp.) farm wiatrowych onshore/offshore oraz fotowoltaicznych.

    Zakres obowiązków:
    • Współtworzenie GAP Analysis, rekomendacji i strategii dla projektów OZE w trakcie rozwoju
    • Współtworzenie Environmental and permitting due diligence (Phase I, Phase II) projektów OZE podlegających ocenie w ramach transakcji (zarówno na rzecz kupujących jak i sprzedających).
    • Uczestnictwo w środowiskowych i społecznych Due Diligence farm wiatrowych oraz fotowoltaicznych w ramach finansowania (Environmental and social action plan, Non-technical summary, Stakeholder engagement plan)
    • Raportowanie Annual Environmental and Social Report (na etapie budowy oraz eksploatacji)
    • Współpraca z Project Manager’em, Koordynatorem OOŚ, Analitykiem przestrzennym GIS oraz Specjalistą ds. ochrony przyrody
    • Współpraca z branżowymi ekspertami, przedstawicielami developerów, inwestorów, instytucji finansowych
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe (min. I stopnia, preferowane kierunki: administracja, psychologia, filologia, socjologia, zarządzanie)
    • Wykształcenie wyższe (inżynieria środowiska / ochrona środowiska lub pokrewne)
    • Doświadczenie w przedmiotowym zakresie (min. 3 projekty)
    • Język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie z uwzględnieniem słownictwa branżowego
    • Praktyczna umiejętność obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    Mile widziane:
    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Praktyczna umiejętność obsługi programów środowiska GIS (mile widziane: CAD)
    • Zainteresowania zgodne z profilem działalności Ambiens (OZE, zrównoważony rozwój, zmiany klimatu, ochrona środowiska, itp.)
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w renomowanej firmie zorientowanej na środowiskową i społeczną odpowiedzialność
    • Przyjazne środowisko pracy w zmotywowanym zespole
    • Home Office, elastyczne godziny pracy
    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Pracę na rzecz czołowych deweloperów i inwestorów branży OZE
    • Pracę przy największych projektach OZE w Polsce
    • Możliwość rozwoju i awansu
    • Perspektywę długoterminowej pracy
    Aplikacja:

    Zainteresowanych zapraszamy do wysłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@ambiens.pl. Prosimy o podanie w temacie numeru referencyjnego: 7/JEC/S/2020

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Termin ważności oferty:

    Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia: 31.10.2020

    Nota prawna:

    Do wysyłanych dokumentów prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AMBIENS Sp.  z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."