Kariera

  • Ambiens czołowa polska firma działająca w zakresie doradztwa środowiskowego poszukuje do swojego Zespołu – Asystenta/tki Biura.

    Aplikuj jeśli chcesz razem z nami wspierać transformację krajowej energetyki w obliczu globalnych wyzwań i brać udział w tworzeniu najlepszych branżowych praktyk.

    Asystent Biura: Nr Ref.: 2/AB/S/2020 (Office Assistant)

    Miejsce pracy:

    Warszawa (biuro)

    Forma zatrudnienia:

    Umowa zlecenie / umowa o dzieło (nienormowany czas pracy)

    Opis stanowiska:

    Wsparcie bieżącej pracy Zespołu Projektowego oraz Zarządu.

    Zakres obowiązków:
      • edycja i formatowanie dokumentów oraz opracowań
      • druk, oprawa oraz wysyłka opracowań
      • wyszukiwanie i pozyskiwanie danych wejściowych do realizowanych projektów
      • wsparcie korespondencji
    • wsparcie obiegu dokumentów i informacji
    • samodzielna realizacja zadań zleconych
    Wymagania:
    • preferowany status studenta
    • motywacja oraz chęć do nauki
    • znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność pracy w grupie
    • umiejętność organizacji pracy własnej
    Mile widziane:
    • zainteresowania: OZE, zmianami klimatu, transformacją energetyczną, zrównoważonym rozwojem
    • studia w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska, odnawialnych źródeł energii lub pokrewnych
    Oferujemy:
    • nienormowany czas pracy umożliwiający kontynuację edukacji
    • pracę w renomowanej firmie
    • przyjazne środowisko pracy
    • pracę z doświadczonymi ekspertami
    • pracę na rzecz czołowych deweloperów i inwestorów branży OZE
    • pracę przy największych projektach OZE w Polsce
    • możliwość rozwoju i awansu
    • perspektywę długoterminowej współpracy w formie umowy o pracę
    Aplikacja:

    Zainteresowanych zapraszamy do wysłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@ambiens.pl. Prosimy o podanie w temacie numeru referencyjnego: 2/AB/S/2020

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Termin ważności oferty:

    Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 15.04.2020r.

    Nota prawna:

    Do wysyłanych dokumentów prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AMBIENS Sp.  z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."