Kariera

  • Ambiens czołowa polska firma działająca w zakresie doradztwa środowiskowego poszukuje do swojego Zespołu – Maritime Biodiversity Consultant / Konsultant ds. bioróżnorodności morskiej.

    Aplikuj, jeśli chcesz razem z nami wspierać transformację krajowej energetyki w obliczu globalnych wyzwań i brać udział w tworzeniu najlepszych branżowych praktyk.

    Nr Ref.: 4/MBC/NS/2020

    Miejsce pracy:

    Warszawa / Trójmiasto / możliwa praca zdalna

    Forma zatrudnienia:

    Umowa o dzieło / umowa b2b / umowa o pracę

    Opis stanowiska:

    Wsparcie procedur planistycznych oraz środowiskowych projektów morskich farm wiatrowych.

    Zakres obowiązków:
    • ocena wrażliwości obszarów planowanych pod rozwój morskich projektów farm wiatrowych
    • weryfikacja uwarunkowań przyrodniczych Planu Zagospodarowania Przestrzennego Polskich Obszarów  Morskich
    • udział w projektowaniu metodologii prac badawczych
    • współpraca z Team Leader'ami poszczególnych obszarów badawczych (ichtiofauna, ssaki morskie, bentos, chiropterofauna, ornitofauna, itd.)
    • udział w transgranicznej ocenie oddziaływania na środowisko
    • konsultowanie oddziaływań powiązanych i skumulowanych
    • współprojektowanie działań minimalizujących i mitygujących
    • współpraca z Koordynatorem OOŚ i Project Managerem
    • o   uczestnictwo w opracowywaniu dokumentacji środowiskowych, w tym Raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko

    • uczestnictwo w procedurach administracyjnych
    • uczestnictwo w due diligence (na etapie finansowania i akwizycji)
    • nadzór przyrodniczy nad budową
    • współprojektowanie monitoringów porealizacyjnych
    Wymagania:
    • kierunkowe wykształcenie: Oceanografia (biologia morza lub ochrona i zarządzanie zasobami morza oraz pokrewne)
    • bardzo dobra znajomość biologii m. Bałtyckiego (siedliska, gatunki)
    • doświadczenie w procedurach administracyjnych projektów offshore
    • samodzielność, odpowiedzialność
    • umiejetność pracy w Zespole
    • umiejętność organizacji pracy własnej
    • prawo jazdy kat. B
    Mile widziane:
    • doświadczenie w ocenach oddziaływania na środowisko, w szczególności morskich farm wiatrowych oraz podmorskiej infrastruktury energetycznej
    • stopień lub tytuł naukowy (publikacje w przedmiotowej tematyce)
    • doświadczenia projektowe w morskich instytutach badawczych
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w renomowanej firmie
    • przyjazne środowisko pracy (możliwość pracy zdalnej)
    • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • elastyczne dni/godziny pracy
    • pracę z doświadczonymi ekspertami
    • pracę na rzecz czołowych deweloperów i inwestorów branży offshore
    • pracę przy największych projektach OZE w Polsce
    • możliwość rozwoju i awansu
    • perspektywę długoterminowej współpracy
    Aplikacja:

    Zainteresowanych zapraszamy do wysłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@ambiens.pl. Prosimy o podanie w temacie numeru referencyjnego: 4/MBC/NS/2020

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Termin ważności oferty:

    Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia: 30.08.2020

    Nota prawna:

    Do wysyłanych dokumentów prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AMBIENS Sp.  z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."