Kariera

  • Ambiens Sp. z o. o. jest podmiotem gospodarczym rozwijającym się dzięki stale podnoszonym kompetencjom kadry pracowniczej. To ludzie stanowią o wartości naszej Firmy. Stawiamy na współpracę z ludźmi kreatywnymi, operatywnymi, lubiącymi wyzwania.

    Zachęcamy do kontaktu absolwentów oraz studentów ostatnich lat (kierunki: ochrona środowiska, inżynieria  środowiska, odnawialne źródła energii, biologia, urbanistyka, budownictwo, energetyka). Osoby zainteresowane podjęciem praktyk/stażu lub pracy w Firmie Ambiens prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@ambiens.pl. W sytuacji zapotrzebowania na zatrudnienie pracownika z powyższych zakresów skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zapraszamy do współpracy Biura Karier.

    Do wysyłanych dokumentów prosimy dołączenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę Ambiens na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm. z dnia 29 sierpnia 1997 r." 
Newsletter