Kariera

  • Rozwój Ambiens bazuje na stale podnoszonych kompetencjach Zespołu. To ludzie stanowią o wartości naszej Firmy. Stawiamy na współpracę z ludźmi kreatywnymi, operatywnymi, lubiącymi wyzwania.

    Zachęcamy do kontaktu absolwentów oraz studentów ostatnich lat (kierunki: ochrona środowiska, inżynieria  środowiska, odnawialne źródła energii, biologia, urbanistyka, budownictwo, energetyka). Osoby zainteresowane podjęciem praktyk/stażu lub pracy w Firmie Ambiens prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@ambiens.pl. W sytuacji zapotrzebowania na zatrudnienie pracownika z powyższych zakresów skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zapraszamy do współpracy Biura Karier.

    Do wysyłanych dokumentów prosimy dołączenie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AMBIENS Sp.  z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). 
Newsletter