W sektorze odnawialnych źródeł energii istnieje szereg eventów branżowych. Część z nich to wartościowe konferencje i bardzo merytoryczne szkolenia, na których warto i należy bywać. Brakuje jednak w naszym otoczeniu wydarzeń bazujących na aktywności i mniej formalnym networkingu na świeżym powietrzu. Między innymi dlatego zorganizowane zostały pierwsze Regaty OZE. Bardzo się cieszę, że miałem okazję zainicjować ideę żeglarskiej rywalizacji i rozwijania relacji biznesowych w pięknych mazurskich okolicznościach. Dumny jestem, że honorowym Partnerem wydarzenia została spółka Ambiens.

Wiatr, woda, słońce… żagle.

Tylko jedna forma aktywności łączy tak blisko te żywioły, odnawialne źródła energii. Żeglarstwo. Jak się okazuje,  wielu z nas, pracujących w sektorze wymagającym dynamiki, współzawodnictwa, pracy zespołowej kojarzy wiatr nie tylko z turbinami ale również z jachtami. Kilkukrotnie słyszałem od kolegów z zaprzyjaźnionych firm jak to fajnie by było pojechać na Mazury w branżowym gronie oraz jakie to dziwne, że inne sektory mają swoje regaty a my nie. Dziwne, przyznałem i rzuciłem hasło Przyjacielowi, człowiekowi orkiestrze, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Leszek Wolany, o którym mowa, po kilku chwilach odpisał na mojego smsa, że zorganizuje Regaty OZE i że będzie to świetna cykliczna impreza.

Rywalizacja. Integracja.

Regaty przeznaczone są dla amatorów i z całą pewnością będą świetną zabawą choć wyścigi rozgrywane będę całkiem na serio i jestem przekonany, że nie zabraknie zdrowej rywalizacji. Swoją drogą ciekawy jestem bardzo, czy klasyfikację ogólną wygra załoga mniejszej kameralnej firmy czy może korporacji, która w swoich szeregach ma wielu żeglarzy. Nad całością imprezy opiekę sprawować będzie WOPR, a za sprawy techniczne odpowiadać będzie profesjonalna obsługa zarówno na lądzie jak i na wodzie. Podczas wieczornej integracji odwiedzi nas Gość Specjalny a dalej czas umilać nam będzie zespół szantowy. Regaty OZE to wydarzenie wyjątkowe gwarantujące świetną zabawę oraz możliwość budowania oraz umacniania relacji biznesowych w nieformalnej, żeglarskiej atmosferze.

Pływać każdy może…

Regaty dedykowane są dla szeroko pojętej branży OZE. Do zabawy zapraszamy zarówno opływanych żeglarzy jak i miłośników przygód z regatowymi ambicjami. Niedoświadczone zespoły będą miały możliwość wzięcia udziału w regatach pod okiem wynajętego sternika. Załogi kompletowane mogą być zarówno w obszarze pojedynczych podmiotów jak i między firmami.

Zapraszam w imieniu własnym – pomysłodawcy oraz Organizatora.

Szczegóły oraz zapisy: www.regatyoze.pl

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do newslettera